Проекти

Рішення позачергової  47-ої  сесії Кошманівської сільської ради  сьомого скликання  від 14.05.2019 року  «Про оприлюднення проекту регуляторного акту -  проекту рішення «Про встановлення  ставок та пільг із сплати місцевих податків на  території  Кошманівської  сільської  ради  на 2020 рік».

Додаток- 1 "Ставки земельного податку."

Додаток 1.1. "Перелік пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, із сплати земельного податку."

Додаток-2 "Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки."

Додаток 2.1. "Перелік  пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки."

Додаток-3 "Ставки єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на території Кошманівської сільської ради на 2020 рік"

Додаток -4 "Ставки транспортного податку на території Кошманівської сільської ради на 2020 рік."

Додаток -5 "Ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних  товарів на території кошманівської сільської ради на 2020 рік."

Аналіз регуляторного впливу регуляторного акта – проекта  рішення Кошманівської сільської ради «Про встановлення  ставок та пільг із сплати місцевих податків на  території  Кошманівської  сільської  ради  на 2020 рік».

Додаток-1  "Ставки  земельного податку"

Додаток-2  "Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки"

Додаток-3  "Ставки єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на території  Кошманівської сільської ради  на 2019 рік"

Додаток-4  "Ставки транспортного податку на території Кошманівської сільської ради на  2019рік"