Проекти

Рішення  позачергової  57-ої  сесії  Кошманівської сільської ради  VІІ  скликання від  22.05.2020 року за №50.Про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків на території Кошманівської сільської ради на 2021 рік».

Додаток №1.Ставки земельного податку.

Додаток №1.1. Перелік  пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, із сплати земельного податку.
   Додаток №2.Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Додаток №2.1.Перелік пільг для фізичних та юридичних осіб,наданих відповідно до підпункту 266.4.2  пункту 266.4 статті 266 Податкового  кодексу України, із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Додаток №3.Ставки єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на території Кошманівської сільської ради на 2021 рік.

Додаток №4. Ставки  транспортного податку на території Кошманівської сільської ради  на 2021 рік.

Додаток №5. Ставки  акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання  роздрібної торгівлі підакцизних товарів  на території  Кошманівської сільської ради на 2021 рік.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення сесії Кошманівської сільської ради Машівського району Полтавської  області «Про затвердження тарифів на водопостачання та водовідведення по Кошманівському комунальному підприємству «Житлово-комунальний комбінат».

Експертний висновок постійної комісії з питань регіональної економічної політики, бюджету, фінансів, цін та приватизації до  рішення позачергової 51 сесії Кошманівської   сільської ради сьомого скликання від  12.09.2019 року «Про оприлюднення проекту регуляторного акта - проекту рішення «Про затвердження тарифів на водопостачання та водовідведення по Кошманівському комунальному підприємству «Житлово-комунальний комбінат»»

Рішення позачергової  51-ої  сесії сьомого скликання від 12.09.2019 року  «Про оприлюднення проекту регуляторного акта -  проекту рішення  «Про затвердження тарифів на водопостачання та водовідведення по Кошманівському комунальному підприємству «Житлово-комунальний комбінат».

Додаток.  Проект рішення «Про затвердження тарифів на водопостачання та водовідведення по Кошманівському комунальному підприємству «Житлово-комунальний комбінат»».

Перелік діючих  регуляторних актів Кошманівської сільської ради станом на 01.08.2019 року

Про внесення змін в план діяльності Кошманівської сільської ради на 2019 рік  з підготовки проектів  регуляторних актів.      (Рішення позачергової  п’ятдесятої сесії сільської ради  сьомого скликання від 06.08.2019 року.Дата оприлюднення  07.08.2019 року).

Експертний висновок  постійної комісії з питань регіональної економічної політики,бюджету, фінансів, цін та приватизації до  рішення позачергової 47 сесії Кошманівської   сільської ради сьомого скликання від  14.05.2019 року      «Про оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту рішення «Про встановлення  ставок та пільг із сплати місцевих податків на  території  Кошманівської  сільської  ради  на 2020 рік».

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення сесії Кошманівської сільської ради Машівського району Полтавської  області «Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків на  території  Кошманівської сільської  ради  на 2020 рік».

Рішення виконкому Кошманівської сільської ради за №84 від 29.11.2018 року «Про затвердження плану діяльності Кошманівської  сільської ради на 2019 рік  з підготовки проектів  регуляторних актів».

Рішення позачергової  47-ої  сесії Кошманівської сільської ради  сьомого скликання  від 14.05.2019 року  «Про оприлюднення проекту регуляторного акту -  проекту рішення «Про встановлення  ставок та пільг із сплати місцевих податків на  території  Кошманівської  сільської  ради  на 2020 рік».

Додаток- 1 "Ставки земельного податку."

Додаток 1.1. "Перелік пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, із сплати земельного податку."

Додаток-2 "Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки."

Додаток 2.1. "Перелік  пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки."

Додаток-3 "Ставки єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на території Кошманівської сільської ради на 2020 рік"

Додаток -4 "Ставки транспортного податку на території Кошманівської сільської ради на 2020 рік."

Додаток -5 "Ставки акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних  товарів на території кошманівської сільської ради на 2020 рік."

Аналіз  регуляторного впливу регуляторного акта – проекту рішення Кошманівської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків на території Колшманівської сільської ради на 2020 рік».

Додаток-1  "Ставки  земельного податку"

Додаток-2  "Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки"

Додаток-3  "Ставки єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на території  Кошманівської сільської ради  на 2019 рік"

Додаток-4  "Ставки транспортного податку на території Кошманівської сільської ради на  2019рік"