Оголошення сільської ради

ОГОЛОШЕННЯ

Для громадських слухань надається  проект  « Детальний план території, обмеженої вул. Дорожною та місцевими проїздами в с. Кошманівці Машівського району  Полтавської області», розроблений відповідно до рішення Кошманівської сільської ради  (позачергова  23 сесія  VІІ скликання)  від  30.05.2017 року.  Розробник проекту – ФОП Кіріченко А.А.

Детальний  план   території   розробляється  з  метою  уточнення планувальної  структури і  функціонального  призначення   території, параметрів   забудови,   визначення  планувальних  обмежень  згідно  з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами; визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки.

Детальним планом території передбачається  розміщення  АГЗС  на вул. Дорожній в с. Кошманівці.

Основні техніко-економічні показники:

- площа території – 3,5 га;

- площа забудови – 339,50 м²;

- площа твердого покриття – 2227,10 м²;

- вид діяльності – роздрібна торгівля пальним, діяльність АЗС;

- санітарно-захисна зона – 50 м;

- тип АЗС за їх технологічними рішеннями – Г;

- категорія АЗС за потужністю – І;

- потреба в електроенергії – 10 кВт/добу;

- водопостачання – централізоване (потреба 5 м куб/добу);

- каналізування на місцеві очисні споруди.

Склад детального плану території:

- пояснювальна записка;

- креслення:

схема розташування території у планувальній структурі села;

план існуючого використання території;

проектний план;

схема організації руху транспорту і пішоходів;

схема інженерної підготовки території та вертикального планування;

схема інженерних мереж, споруд і використання підземного простору.

З матеріалами детального плану можна ознайомитись у Кошманівській сільській раді  Машівського району Полтавської області (село Кошманівка, вулиця Центральна,13).

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – спеціаліст –землевпорядник сільської ради.

Пропозиції та зауваження подавати згідно з «Порядком проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженим Кабінетом  Міністрів  України  від 25.05.2011 року №555.

Строк подання пропозицій – 1 місяць з дня виходу оголошення.

21.07.2017