Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Кошманівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 21047595) був реорганізований і увійшов до складу Машівської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

Оголошення сільської ради

 


ДЛЯ ПОСАДОВИХ ОСІБ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ,

ДЕПУТАТІВ СІЛЬСЬКИХ РАД

    УВАГА:

НАЗК: ВІДОМОСТІ ПРО БАНКІВСЬКИЙ РАХУНОК ДЕКЛАРУЮТЬСЯ НЕЗАЛЕЖНО ВІД НАЯВНОСТІ КОШТІВ АБО ЗАКІНЧЕННЯ СТРОКУ ДІЇ БАНКІВСЬКОЇ КАРТИ

З 1 січня 2020 року суб’єкти декларування мають внести в декларацію відомості про всі банківські рахунки, відкриті на ім’я суб’єкта декларування або члена його сім’ї, незалежно від наявності залишку коштів на них станом на 31 грудня звітного періоду.

Про це представники Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Національного агентства повідомили під час тренінгу «Фінансовий контроль – проблемні аспекти», який проходив цього тижня в Івано-Франківську за сприяння обласної ради.

«Завершення строку дії банківської карти не тягне за собою автоматичне закриття банківського рахунка. Тому відомості про такий рахунок необхідно також зазначити у відповідному розділі декларації», – зазначила представник Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Юлія Кулікова.

Нагадаємо, Національне агентство спільно з Українською школою урядування упродовж жовтня – грудня проводять низку регіональних тренінгів для уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції в органах державної влади та місцевого самоврядування.

З 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно буде зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім’ї. Такі зміни до статті 46 Закону України «Про запобігання корупції» набули чинності 18 жовтня 2019 року (Закон № 140-IX).

ПРЕДСТАВНИКИ НАЗК РОЗ’ЯСНИЛИ ПІДСТАВИ ДЛЯ ПОДАННЯ ПОВІДОМЛЕНЬ ПРО СУТТЄВІ ЗМІНИ У МАЙНОВОМУ СТАНІ      З 1 січня 2020 року буде розширено коло підстав для подання повідомлень про суттєві зміни у майновому стані.

02.01.2020


Картинки по запросу картинка  поліції

 


 

Картинки по запросу картинка декларуванняДо уваги суб’єктів декларування!

  Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що 01.01.2019 розпочався черговий етап подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічних декларацій за 2018 рік.

   Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що 01.01.2019 розпочався черговий етап подання особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щорічних декларацій за 2018 рік.
Важливо пам’ятати, що безпосередньому поданню Вами декларації може передувати виникнення у Вас питань у зв’язку із завершенням терміну дії КЕП (кваліфікований електронний підпис) або його втратою, зміною електронної пошти, а також питань щодо вимог до відображення тої чи іншої інформації у декларації, вирішення яких потребуватиме додаткового часу. Тому просимо Вас перевірити, що Ви без перешкод можете зайти до Реєстру та маєте всю необхідну інформацію для заповнення декларації. 

На сайті Національного агентства доступна оновлена інформація, яка допоможе вам у заповненні та поданні декларації. Матеріали розміщенні за посиланнями:
https://nazk.gov.ua/rozyasnennya
https://nazk.gov.ua/rekomendaciyi-do-chergovogo-etapu-elektronnogo-deklaruvannya
https://nazk.gov.ua/rekomendaciyi-pry-roboti-z-yedynym-derzhavnym-reyestrom-deklaraciy
https://nazk.gov.ua/poshyrenni-zapytannya-pry-roboti-z-yedrdo

Звертаємо Вашу увагу також на те, що 07.11.2018 набрав чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги», а Закон України «Про електронний цифровий підпис» втратив чинність. Будь ласка, враховуйте це при отриманні  кваліфікованого електронного підпису.

Національне агентство рекомендує Вам не зволікати із заповненням декларації та подавати їх завчасно.

03.01.2019


Машівське  районне управління  Держпродспоживслужби

Відповідно до статей 30 та 37 Закону України «Про бджільництво», фізичні та юридичні особи, які застосовують засоби захисту рослин для обробки медоносних рослин, зобов'язані не пізніше ніж за три доби до початку обробки через засоби масової інформації попередити про це пасічників, пасіки яких розташовані на відстані до десяти кілометрів від оброблюваних площ.

  При цьому повідомляється дата обробки, назва препарату, ступінь і строк дії токсичності препарату. У випадку загибелі бджіл від пестицидів, розмір нанесених збитків встановлюється комісією, що створюється місцевими органами виконавчої влади. Комісія, до складу якої обов’язково включається лікар ветеринарної медицини, розслідує обставини на місці, складає акт із зазначенням винних осіб, надсилає проби загиблих бджіл на експертизу до державної лабораторії ветеринарної медицини протягом однієї доби з часу їх відбору, а у випадку труднощів із відправкою – впродовж 2-3 діб, за умови зберігання проб у холодильнику, та встановлює розмір заподіяної шкоди. За результатами експертизи акт комісії пред’являється потерпілій стороні і суб’єкту, який заподіяв шкоду. 

Пунктом 7 Інструкції щодо попередження та ліквідації хвороб і отруєнь бджіл, затвердженої наказом Головного державного інспектора ветеринарної медицини від 30.01.2001 № 9, передбачено інформування власників пасік за три доби до хімобробок із зазначенням застосовуваного отрутохімікату щодо місця (у радіусі 7 км), часу і способу проведення обробки, указується час ізоляції бджіл. Обробки проводять у період відсутності льоту бджіл у ранкові або вечірні години. Не допускають обробку квітучих медоносів і пилконосів під час масового льоту бджіл. Згідно з підпунктом 5.26 пункту 5 Державних санітарних правил авіаційного застосування пестицидів і агрохімікатів у народному господарстві України забороняється проведення авіаційних обробок пестицидами всіх груп токсичності з метою боротьби з шкідниками та хворобами сільськогосподарських культур, лісових та інших угідь, які розташовані ближче: 

а) 5 км від місця постійного перебування медоносних пасік;

б) 2 км від рибогосподарських водойм, відкритих джерел водопостачання, місць випасу домашніх тварин, об'єктів природно-заповідного фонду (заповідників, національних парків, ботанічних і зоологічних заказників і т. п.); в) 1 км від населених пунктів, тваринницьких і птахівничих ферм, а також посівів сільськогосподарських культур, які вживаються в їжу без термічної обробки, садів, виноградників і місць проведення інших сільськогосподарських робіт. 

Відповідно до статті 38 Закону України «Про бджільництво» порушення законодавства в галузі бджільництва тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно з законами України. Зокрема, відповідальність за порушення законодавства в галузі бджільництва несуть особи, винні у: 1) неповідомленні (приховуванні) або наданні неправдивої інформації про виникнення загрози бджолам при застосуванні засобів захисту рослин; 

2) порушенні технології вирощування рослин сільськогосподарського та іншого призначення, що призвело до погіршення умов у ареалах розселення бджіл. 

Керівники головних управлінь агропромислового розвитку району мають узгодити з товаровиробниками плани-графіки застосування пестицидів і агрохімікатів. Також важливим є інформування власників пасік через засоби масової інформації щодо застосування пестицидів та агрохімікатів на території району.

Відповідно до Порядку реєстрації пасік, що затверджений наказом Мінагрополітики України, Українською академія аграрних наук від 20.09.2000 року № 184/82 пасіка підлягає реєстрації за місцем проживання фізичної особи або за місцезнаходженням юридичної особи, яка займається бджільництвом, у місцевих державних адміністраціях або сільських, селищних, міських радах один раз в рік заснування пасіки.

Реєстрація пасік проводиться на підставі заяви фізичної чи юридичної особи незалежно від форми власності. У заяві про реєстрацію пасіки зазначаються назва та адреса заявника, кількість бджолосімей. Під час реєстрації пасік проводиться їх обстеження районними лікарями ветеринарної медицини. Дані обстежень заносяться у журнал обліку пасік та в 30-денний термін заявнику видається ветеринарно-санітарний паспорт пасіки, що засвідчує факт її реєстрації. Планові лабораторні дослідження на інфекційні захворювання бджіл здійснюються безкоштовно в Регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби в Полтавській області. 

Згідно наказу МінАПУ №96 від 13.02.2013 року та Методичного положення з розробки норм часу на проведення протиепізоотичних та лікувально-профілактичних заходів 2007 року,  первинна реєстрація, щорічна реєстрація бджолосімей та видача ветеринарно-санітарного паспорту на пасіку здійснюється на платній основі.

 

Начальник Машівського  районного управління                                                 А.Г. Міщенко 

17.03.2018


 

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ  СЬОМОГО СКЛИКАНЯ

Стосовно додаткових заходів фінансового контролю
депутатів місцевих рад

Статтею 52 Закону України «Про запобігання корупції» визначені додаткові заходи здійснення фінансового контролю, що покладають на депутатів місцевих рад обов’язок у десятиденний строк письмово повідомляти Національне агентство з питань запобігання корупції, у встановленому ним порядку, про:
1) відкриття депутатом або членом його сім’ї валютного рахунку в установі банку-нерезидента, із зазначенням номера рахунку і місцезнаходження банку-нерезидента;
2) суттєвої зміни у майновому стані депутата, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року.

* прожитковий мінімум, встановлений для працездатних осіб, станом на 1 січня 2018 року становить

1762 грн. (50*1762=88100)

 

Форма повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування, затвердженого рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 10.06.2016 № 3

Порядок інформування Національного агентства з питань запобігання корупції про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента, затвердженого рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 06.09.2016 № 20

 

17.03.2018


 

Увага!

      НАЗК доповнило роз’яснення щодо заповнення Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані у системі «Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування».

 ( текст об'яви )

14.03.2018

 


 

Е-декларування 2018:

           які нюанси потрібно знати депутатам сільської ради та посадовим особам місцевого самоврядування

Етап подачі електронних декларацій за минулий рік розпочався 1 січня 2018 року і триває до 1 квітня. 

- Текст оголошення -

27.01.2018

 

 


ОГОЛОШЕННЯ

        Для громадських слухань надається  проект  « Детальний план території, обмеженої вул. Дорожною та місцевими проїздами в с. Кошманівці Машівського району  Полтавської області», розроблений відповідно до рішення Кошманівської сільської ради  (позачергова  23 сесія  VІІ скликання)  від  30.05.2017 року.  Розробник проекту – ФОП Кіріченко А.А.

        Детальний  план   території   розробляється  з  метою  уточнення планувальної  структури і  функціонального  призначення   території, параметрів   забудови,   визначення  планувальних  обмежень  згідно  з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами; визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки.

        Детальним планом території передбачається  розміщення  АГЗС  на вул. Дорожній в с. Кошманівці.

Основні техніко-економічні показники:

- площа території – 3,5 га;

- площа забудови – 339,50 м²;

- площа твердого покриття – 2227,10 м²;

- вид діяльності – роздрібна торгівля пальним, діяльність АЗС;

- санітарно-захисна зона – 50 м;

- тип АЗС за їх технологічними рішеннями – Г;

- категорія АЗС за потужністю – І;

- потреба в електроенергії – 10 кВт/добу;

- водопостачання – централізоване (потреба 5 м куб/добу);

- каналізування на місцеві очисні споруди.

        Склад детального плану території:

- пояснювальна записка;

- креслення:

  схема розташування території у планувальній структурі села;

  план існуючого використання території;

  проектний план;

  схема організації руху транспорту і пішоходів;

  схема інженерної підготовки території та вертикального планування;

  схема інженерних мереж, споруд і використання підземного простору.

        З матеріалами детального плану можна ознайомитись у Кошманівській сільській раді  Машівського району Полтавської області (село Кошманівка, вулиця Центральна,13).

        Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – спеціаліст –землевпорядник сільської ради.

        Пропозиції та зауваження подавати згідно з «Порядком проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженим Кабінетом  Міністрів  України  від 25.05.2011 року №555. 

         Строк подання пропозицій – 1 місяць з дня виходу оголошення.

21.07.2017


ДЛЯ ПОСАДОВИХ ОСІБ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ,

ДЕПУТАТІВ СІЛЬСЬКИХ РАД

    УВАГА:

                               обов’язкове повідомлення

                             про суттєві зміни в майновому стані

                               Закон України «Про запобігання корупції»:

                   ( текст об'яви )

22.03.2017

 


 

Повідомлення

           для депутатів, посадових осіб місцевого

           самоврядування про Е - декларування

Шановні депутати, посадові особи органів місцевого самоврядування Кошманівської сільської ради!

( Текст повідомлення )

15.02.2017


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *